Lotari

Lotari

 

Sklep internetowy Lotari.pl to jedyna na rynku polskim platforma sprzedaży tak szerokiego asortymentu osłon okiennych oraz dekoracji z nadrukiem.

Rolety z nadrukiem i nie tylko…

W sklepie Lotari każdy może znaleźć produkt na miarę potrzeb. Oprócz rolet, karniszy i akcesoriów w standardowych rozmiarach, praktycznie każdy produkt możemy wykonać na indywidualny wymiar. Co więcej, dzięki możliwości wykonania nadruku na tekstyliach i tkaninach roletowych, dajemy nieograniczone możliwości aranżacji wnętrza z użyciem naszych produktów.

Pełna personalizacja

W Lotari dbamy o zapewnienie klientom wyboru, jakiego do tej pory nie mieli. Z myślą o nich właśnie powstał Dec’n’Roll – narzędzie do pełnej konfiguracji produktu. Oprócz możliwości zamówienia tapety, naklejki czy rolety na indywidualny wymiar, klient ma możliwość wyboru własnego wzoru nadruku. Ponadto dajemy naszym klientom możliwość wyboru akcesoriów i mechanizmów rolet oraz materiałów, z których ma być wykonany produkt. Zintegrowanie z bankiem zdjęć Fotolia sprawia, że oprócz setek gotowych wzorów klienci mają dostęp do kilkudziesięciu milionów zdjęć – tak szerokich możliwości nie daje nikt inny!

Prostota i intuicyjność

Dzięki zintegrowaniu sklepu z popularnymi metodami płatności (PayU, Paypal), zoptymalizowaniu treści i intuicyjności obsługi, nasi klienci mogą w szybki i przyjemny sposób zaprojektować swój własny produkt oraz zamówić go za pomocą kilku kliknięć. Bezpieczne połączenie SSL zabezpiecza dane osobowe, a dzięki stałemu monitoringowi regulacji prawnych zapewniamy klientom pełnię praw konsumenckich.

Doskonała jakość

Jako producent rolet, karniszy oraz dekoracji z nadrukiem dokładamy wszelkich starań, aby produkty oferowane w sklepie Lotari odznaczały się najwyższą jakością. Kontrola nad całym procesem produkcji sprawia, że klient ma gwarancję najwyższej jakości.

Produkty w sklepie Lotari
Produkty w sklepie Lotari
Produkty w sklepie Lotari

Zapraszamy do sklepu lotari.pl