Park maszynowy

Wdrażanie nowoczesnych technologii wymaga wysoce zmodernizowanego zaplecza technicznego oraz niezawodnego systemu pracy i najlepszych urządzeń. Od 14 lat dbamy o to, by na bieżąco rozwijać i modernizować nasz park maszynowy, by z każdym dniem móc opracowywać nowoczesne rozwiązania – zarówno pod względem technologicznym jak i materiałowym.

Coraz większe wymagania na rynku, a także rosnąca świadomość konsumentów powodują, że w zakresie jakości nie uznajemy żadnych kompromisów. Zdajemy sobie sprawę, że dbałość o jak najlepszą klasę produktu zapewnia nie tylko zaufanie klientów, ale także satysfakcję z własnej pracy, a najwyższe standardy możemy osiągnąć korzystając ze sprawdzonych i pewnych rozwiązań.

Nasz nowoczesny park maszynowy ma duży potencjał produkcyjny. Wykorzystanie najnowszej generacji maszyn oraz innowacyjnych rozwiązań, dają gwarancję otrzymania najlepszego produktu. Od wielu lat jest rozbudowywany – adekwatnie do wymagań i oczekiwań Klientów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje szeroki wybór rozwiązań okiennych, w tym m.in. żaluzje plisowane oraz rolety dachowe i okienne, a także bogaty wybór dekoracji do wnętrz z nadrukami.

Drukarka HP Latex 3000
Maszyny do produkcji rolet
Stanowisko kontroli jakości produktów

Dowiedz się, co możesz wyprodukować u nas dla siebie