Prakto

Prakto

 

Prakto stawia przede wszystkim na kompleksowe rozwiązania okienne. Ta marka jest przede wszystkim filozofią myślenia na temat tego, w jaki sposób sprawić, aby oferowany produkt był zarazem praktyczny, łatwy w użyciu, ale także estetyczny, z tego względu oferta marki obejmuje zarówno bogaty wybór rozwiązań w ramach rolet, jak i pełen wachlarz dopasowanych akcesoriów uzupełniających.

Marka Prakto to bezustanne dążenie do tego, aby nasze rolety były coraz doskonalsze, a urządzane przez Państwa wnętrza były idealnym przykładem innowacyjnego podejścia do tematu projektowania i designu.

Rolety Prakto

Portfolio marki obejmuje bardzo duży wybór wysokiej jakości produktów dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb i oczekiwań klientów. Wśród nich znajdą Państwo klasyczne tekstylne rolety i mini rolety wewnętrzne, które umożliwiają elegancką i nowoczesną aranżację okna przy zachowaniu maksymalnej prostoty i funkcjonalności. Wykorzystanie tkanin o różnej grubości splotu, fakturze oraz technologii pozwala nie tylko na stylistyczne uzupełnienie aranżacji wnętrza, ale także na wybór odpowiedniego stopnia zaciemnienia pomieszczenia. Asortyment marki obejmuje szeroki wybór akcesoriów dostosowanych do oczekiwań klientów oraz każdego rodzaju produktów PRAKTO.

Mechanizm sprężynowy do rolet

Prakto to gwarancja bezpieczeństwa. Wykorzystanie mechanizmu sprężynowego bezkoralikowego Clever Spring redukuje zagrożenie związane ze zwisającym wzdłuż rolety sznurkiem. Rolety z mechanizmem Clever Spring w pełni spełniają Europejskie Dyrektywy oraz Normy PN-EN 13120+A1_2014-04E dotyczące bezpieczeństwa. Tak łączymy funkcjonalność i prostotę.

Więcej informacji i kompletne portfolio produktów na stronie www.prakto.eu

 

Pliki do pobrania:

Roleta bez łańcuszka
Roleta bez łańcuszka
Roleta bez łańcuszka

Odwiedź stronę marki Prakto